Search form

Матеј 4:12

(Зачало 8)

12Акога чу Исус дека Јован е предаден, отиде во Галилеја;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index