Search form

Матеј 4:17

17Оттогаш почна Исус да проповеда и да говори: – Покајте се, зашто се приближи царството небесно!

Крај на неделата на Просвештение

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index