Search form

Матеј 4:19

19и им рече: – Врвете по Мене и Јас ќе ве направам ловци на луѓе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index