Search form

Матеј 4:22

22Тие, пак, веднаш го оставија коработ и татка си и тргнаа по Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index