Search form

Матеј 4:25

(Зачало 10)

25И по Него одеше многу народ од Галилеја и од Десетградието, од Ерусалим и од Јудеја, оданде Јордан.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index