Search form

Матеј 4:5

5Тогаш ѓаволот Го одведе во светиот град и Го постави на стреата од храмот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index