Search form

Матеј 4:7

7А Исус му рече: – Напишано е, исто така – „не искушувај Го Господа, твојот Бог“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index