Search form

Матеј 4:8

8Пак Го одведе ѓаволот на многу висока планина и Му ги покажа сите царства на светов и нивната слава,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index