Search form

Матеј 4:9

9и Му рече: – Сите овие ќе Ти ги дадам, ако паднеш и ми се поклониш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index