Search form

Матеј 5:1

ГЛАВА 5

1Кога го виде народот, се искачи на планината; а штом седна, учениците Негови се приближија до Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index