Search form

Матеј 5:14

(Зачало 11)

14Вие сте светлината на светот. Не може да се сокрие град што се наоѓа на врв планина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index