Search form

Матеј 5:21

21Сте слушале дека им било речено на старите: „Не убивај; а кој убие, виновен е пред судот“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index