Search form

Матеј 5:23

23Па, ако принесуваш дар на жртвеникот, и таму се сетиш дека брат ти има нешто против тебе,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index