Search form

Матеј 5:26

26вистина ти велам: нема да излезеш оттаму, сѐ додека не ја дадеш и последната пара.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index