Search form

Матеј 5:27

(Зачало 13)

27Сте слушале дека на старите им било речено: „Не прељубодејствувај“!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index