Search form

Матеј 5:31

31Речено било, исто така: „Ако некој ја остави својата жена, нека ѝ даде развод“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index