Search form

Матеј 5:34

34Јас, пак, ви велам: – Не колнете се воопшто – ниту во небото, оти тоа е престол Божји;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index