Search form

Матеј 5:36

36Ниту во главата твоја не колни се, зашто не можеш ниту едно влакно да го направиш бело или црно.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index