Search form

Матеј 5:40

40А на оној што сака да се суди со тебе и да ти ја земе кошулата, дај му ја и наметката.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index