Search form

Матеј 5:42

(Зачало 15)

42На оној што бара од тебе, – дај му, и не одбивај го оној што ти сака нешто на заем.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index