Search form

Матеј 5:43

43Сте слушале дека е речено – „љуби го својот ближен и мрази го непријателот“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index