Search form

Матеј 5:48

48Но бидете совршени, ка ко што е совршен вашиот Отец небесен.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index