Search form

Матеј 6:10

10да дојде царството Твое; да биде волјата Твоја, како на небото, така и на земјата;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index