Search form

Матеј 6:12

12и прости ни ги долговите наши, како што им ги проштеваме и ние на нашите должници;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index