Search form

Матеј 6:13

13и не воведи нѐ во искушение, но избави нѐ од лукавиот, зашто Твое е царството, и силата, и славата во вековите. Амин.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index