Search form

Матеј 6:15

15ако ли не им ги простите грешкитена луѓето и вашиот Отец нема да ви ги прости вашите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index