Search form

Матеј 6:21

21зашто, каде што е богатството ваше, таму ќе биде и срцето ваше.

Крај на сиропусната недела

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index