Search form

Матеј 6:22

(Зачало 18)

22Светило за телото е окото. Затоа, ако твоето око биде чисто и целото твое тело ќе биде светло;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index