Search form

Матеј 6:27

27А кој од вас, грижејќи се, може на својот раст да му придодаде макар еден лакот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index