Search form

Матеј 6:28

28И за облеката, зошто се гриж ите? Погледајте ги полските кринови како растат: не се трудат, ниту предат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index