Search form

Матеј 6:29

29но ви велам, дека ни Соломон, во целата своја слава, не се облече така, како еден од нив;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index