Search form

Матеј 6:31

(Зачало 19)

31Па затоа, не грижете се и не говорете: што да јадеме или што да пиеме, или во што да се облечеме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index