Search form

Матеј 6:32

32Зашто, сето тоа го бараат незнабошците; вашиот Отец небесен знае дека од сето ова имате потреба.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index