Search form

Матеј 6:33

33Но, барајте го најнапред царството Божјо и Неговата правда, и сето ова ќе ви се придаде.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index