Search form

Матеј 6:4

4за да биде твојата милостина тајна; и тогаш, твојот Отец, Кој гледа тајно, ќе те награди јавно.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index