Search form

Матеј 6:7

7Кога се молите, не говорете многу како незнабошците, зашто тие мислат дека во своето многуговорење ќе бидат услишани;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index