Search form

Матеј 6:8

8вие, пак, немојте да бидете како нив, оти вашиот Отец знае од што имате потреба уште пред да сте Го помолиле.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index