Search form

Матеј 7:12

(Зачало 21)

12Сѐ она што сакате да ви прават луѓето, правете им и вие; оти тоа е Законот и Пророците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index