Search form

Матеј 7:14

14а тесни се вратите и тесен е патот што водат кон животот и малцина го наоѓаат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index