Search form

Матеј 7:16

16По нивните плодови ќе ги познаете. Се бере ли грозје од трње, или смокви од чичка?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index