Search form

Матеј 7:17

17Па така, секое добро дрво дава добри плодови, а лошото дрво дава лоши плодови;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index