Search form

Матеј 7:3

3Зошто ја гледаш раската во окото на брат ти, а гредата во своето око не ја чувствуваш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index