Search form

Матеј 7:7

7Сакајте и ќе ви се даде; барајте и ќе најдете; чукајте и ќе ви се отвори;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index