Search form

Матеј 7:8

8зашто секој што сака – добива, и кој бара – наоѓа, и на оној што чука, ќе му се отвори.

Крај на саботата.

Читај во понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index