Search form

Матеј 7:9

9Има ли меѓу вас човек, којшто, ако неговиот син му побара леб, да му даде камен,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index