Search form

Матеј 8:1

ГЛАВА 8

1Акога слезе од планината, по Него врвеше многу народ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index