Search form

Матеј 8:12

12а синовите на царството ќе бидат фрлени во крајната темнина; таму ќе биде плач и крцкање со заби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index