Search form

Матеј 8:14

(Зачало 26)

14Кога дојде во домот на Петра, Исус ја виде тештата негова како лежи болна од треска,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index