Search form

Матеј 8:18

18Кога виде Исус околу Се бе многу народ, им заповеда на учениците да минат на другата страна.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index