Search form

Матеј 8:22

22Но Исус му рече: – Врви по Мене, и остави ги мртвите да ги погребуваат своите мртовци.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index